Arapcami Su Tesisatçısı

Arapcami su tesisatçısı ile kırmadan dökmeden SU KAÇAĞI TESPİTİ, robot makineli sistemle TIKANIKLIK AÇMA servisi için bizi arayınız. Beyoğlu su tesisatçısı Arapcami mahallesi halkına aynı gün içinde hizmet sunmaktadır.

Beyoğlu Arapcami Tesisatçı

Beyoğlu Arapcami civarında tesisatçı ile 10’larca hatta sayısını bile unutabileceğiniz miktarda insanın kullandığı tuvaletlerde, lavabolarda hatların açılması, lavabo etrafından yayılan batarya problemleri için onarma işlemlerini sağlamaktadır. Olumlu sonuçları biz eli yavaş firmalarda olduğu gibi gün sonuna doğru değil geldikten 1-3 saat içinde hızlıca alabiliriz. Arapcami su tesisatçısı ekiplerimiz prestij kaybının yaşanabileceği tuvaletlerin uzun süre tıkalı kalması vakalarını yakından bilmektedir. Bir AVM’de 5-10 arası veya daha fazlada olabilir, tuvalet bulunur. Yoğun müşteriye sahipseniz, o halde 1-3 tanesi tıkalı olsa geri kalanları bekleyen müşteriler terk edebilir ve prestij kaybı ortaya çıkar. İşte biz bunların önüne geçmek istiyoruz. Bir tuvaleti açmak gerçekten bazen 1-5 dakika kadar bile sürmektedir. Çap ayarlaması yapıldıktan sonra biz klozet veya farklı bir tuvalet olsun, hatta bide lavaboların açılması içinde robot sistemleri de kullanarak onarım ve temizlik sürelerini hızlı şekilde aşağılara çekebiliyoruz. Lakin, bu üstün körü bir temizlik olduğu anlamına kesinlikle gelmesin. Biriken bazen tuvalete atılan içecek şişeleri, teneke kolalar, çocuk bezleri olduğu gibi peçeteler ve ucuz tuvalet kağıtları da buna neden olsa da hepsini ilerletme imkanı bulunan cihazların özellikle elektrikli olması eksiksiz bir çalışma demektir.

Arapcami su tesisatçısı ekipleri aynı anda birden fazla tuvalet ve lavabo giderlerini açmak için çalışabilmektedir. Eğer etrafta su sızıntıları varsa yine birkaç tesisatı gerek atık boruları, gerekse temiz su geçen ne kadar alan varsa taramasını yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55