Beyoğlu Hasköy Su Tesisatçısı

Beyoğlu Hasköy su tesisatçısı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi tesisatçı hizmetleri alabilirsiniz. Beyoğlu su tesisatçısı olarak modern cihazlarla ev ve iş yerlerinde meydana gelen su arızalarının yerini bulup onarıyoruz.

Beyoğlu Hasköy Tesisatçı

Beyoğlu Hasköy su tesisat tamircisi yağmur sularının artış gösterdiği zamanlarda alt yapı eksikliği yaşanan tüm binalarda kanalizasyondaki fazlalık nedeniyle oluşan tuvalet taşkınlarına özel kameralar ile hizmet vermektedir. Yepyeni bir dairede zemin ve birinci kat veyahut bodrumda yer alsanız da böyle olaylar başınıza gelebilmektedir. Çünkü apartmanda biriken atıklar, kanalizasyona gönderilmesinde, zaten orada da yığılma olduğu için geri dönebilmektedir. O atık su yüksekliği arttıkça metrelerce yükselen yani geri gitmesi ile tuvalet içleri hatta lavabolara bile geri dönüşler olmaktadır. Beyoğlu Hasköy su tesisatçısı arızalı atık su durumlarında pek dikkat edilmeyen araştırmaları da yapmaktadır. Biraz önce bahsettiğimiz gibi çeşitli atık sular geri geliyorsa o halde boru içlerinin doldurulması da mümkündür. Kirli ve pis çamurlu gibi duran bu maddeler yerleşirse ve orada kalırsa maalesef kurumaya ve tıkanmaları oluşturmaya başlayacaktır. Eminiz ki elinizde oraya ulaşabilecek bir sopanız olsa ve kamera ile de görecek olsanız hemen ittirebilir ve birkaç metre gibi uzağında olan aşağıya doğru konumlandırılan kısma düşmesi için emek verebilirdiniz. İşte biz de 2 cm gibi minik bir çapa ve üzerindeki kameraya yerleştirilen, döner başlıklı bir aparat ile atıkların kalbine, birkaç santim derinine inerek hızlıca parçalama aşamasında bulunabiliriz.

Beyoğlu Hasköy su tesisatçısı ile sizlere hem parça hem de temizlik garantisi bir arada sunulmaktadır. Hizmetleri aradığınız gün içinde alırsınız ve her şey kontrol altında uygulanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55