sütlüce su tesisatçısı

Sütlüce su tesisatçısı , Cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında son teknoloji cihazları kullanarak hizmet vermekteyiz. Beyoğlu bölgesine hizmet sağlayan firmamız sütlüce semtine servis göndermektedir.

Sütlüce tesisatçı olarak inceleme ve onarım servisi ile artık sürekli aynı tesisat sıkıntılarını yaşamak zorunda kalmayacaksınız.

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu su tesisatçısı olarak servis sırasında tesisat işlevsizliği, tıkanıklığı, temizliği yada parça değişimi gibi işlemleri aynı gün için tamamlamaktayız. Kaloriferli evlerin duvar yada zemin altında ısıtma sistemleri bulunur ve buradaki devrelerin içini açarak temizlemek imkânsızdır. Fakat ısınmadığını kızıl ötesi sinyali peteğe göndererek hemen bulabiliriz. Isınmayan kısımlardaki aksaklık içindeki hava boşluğu yada atık birikmesine bağlı olacak şekilde gelişebilir. Buna neden olan kazan dairesi su deposundaki kirlilik olabilir. Ayrıca kombi kullanıyorsanız çeşitli hata sinyallerinin de oluşmasını sağlayabilir, filtreyi tıkayabilir. Petek temizlik alanında cihaz kullanırız ve gerek tek tek peteklere bağlanabileceği gibi ayrıca havlupan ile tüm sistem network gibi kontrole edebilir, bakımını hızlıca yapabiliriz. Sütlüce su tesisatçısı olarak en sık kullandığımız ve sorun oluşturabilecek diğer aksaklıklar ile devam edelim. Sifon kolu yada açma kapama aparatı her kullanıldığında sadece ses geliyor ve biraz su akıyorsa bu su deposu ağzına kadar dolu değildir. Sadece girdap kullanılıyorsa yani diren borudan klozete aktarım varsa hızlıca suyun dökülmesi gerekir. Bu olmadıysa ya tesisatta sızıntı vardır yada su tankını kontrole etmemiz gerekli. Bunun için cihaz kullanımına gerek yok ve kısa zamanda sorun tamamlanır. Lakin sorun kaçak ise kızıl ötesi sinyal ile termal kamerada gün gibi sorun ortaya çıkacaktır. Su kaçağı tespiti termal kameralar ile tıkanıklık açma işleri ise yaylı robotlarla yapılmaktadır.

Sütlüce su tesisatçısı çalışanlarımız lavabo gideri kaçağının kimyasal ile onarılmasından, boru eğimlerine bağlı atık birikmesi ve tesisatın kullanılamaması gibi çok sayıda sorunu ortadan kaldırmak için her zaman servis elemanlarımız göreve hazırdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55