hasköy su kaçağı tespiti

Hasköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması kameralı robot cihazlarla kırmadan noktasal tespit yaparak kaçağın yerini hızlıca su arıza tespiti onarımı vermekteyiz. Eski geleneksel yöntemlerle iş yapan ustalar genellikle kaçak bulma yollarında deneme yanılma yöntemiyle hemen hemen bütün fayansları kırarak kaçakları bulmaktadırlar. Beyoğlu Hasköy su tesisatçısı olarak son teknoloji robot cihazlarla tesisattaki boruya ve fayans , mermer gibi tesisatın dışındaki dokuya zarar vermeden kameralı tesisatçı ustalar sayesinde kolayca bulmaktayız. 1-2 saat tahmini iş süresinde ustalar kaçağın yerini bulduktan sonra sizlere onarım fiyatı sunmaktadırlar. Onarım fiyatı sizlere makul geldiği takdirde onarıma başlanır.

Hasköy Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Beyoğlu Hasköy su kaçağı tespiti firması olarak bünyemizde su kaçağı bulma ile ilgili bütün cihazları barındırmaktayız. Güvenilir ekip ve ekipman garantisi ile yapmış olduğumuz işin teminatını vermekteyiz. Cihazlı su tesisatçıları ve kameralı cihazlar sayesinde temiz suda ki ve atık suda ki kaçağı noktasal olarak bulmaktayız. Temiz suda ki kaçak kolay bir şekilde bulunur çünkü içerisinde hiçbir atık bulunmamaktadır kamera tesisatın içerisine girdiği zaman monitör yardımıyla kaçağın nerede olduğu kolayca bulunur. Atık su da ise işler biraz daha farklıdır çünkü atık suyun içerisinde pislik olduğun için su bulanıktır. Atık suda ki kaçağı bulmak hem zordur hem de temiz suya göre onarım fiyatı biraz daha fazladır. Su bulanık ve atık dolu olduğu için ustaların da işini uzun tutabilir ve biraz daha zorlayabilir. Tecrübesiz usta masrafından kaçınıp kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti almak istiyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli ustalarımız sayesinde sizlere en az hasar ve maliyetle sizlere su arıza tespiti servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hasköy su kaçağı tespiti özel kameralı cihazlarla problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde tespit eden firmadır. Musluk tamiri , klozet tamiri ve su tesisat tamiri gibi işlerin çoğunu da yapmaktayız. Yapmış olduğumuz onarımın 1 yıl boyunca garantisi vermekteyiz. Ucuz fiyat garantisi için bizlerle irtibata geçiniz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55