emekyemez su tesisatçısı

Emekyemez su tesisatçısı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Sıcak suların peteklere eşit dağılması olan evlerde petek temizliği işlemlerini uygulayarak çözüm getirebiliriz. Tüm petekler genelde eşit ısılarda olmalıdır. Hava ayarı güzel yapılsa bile ve herhangi bir bağlantı hatası bulunmasa da sırf yıkamanın yapılmaması soğuma nedeni olabilir ve fazla olarak doğal gaz tüketiyor olabilirsiniz. 10’larca litre sudan bahsediyoruz ve bunları çekip arıtıp yeteri kadar kimyasal ilaç uyguladıktan sonra tam anlamı ile tüm maddeleri alabiliriz. Suyun daha sıcak halde aktarımının önünü açıyoruz ve bu işlemden sonra fazlasıyla doğal gaz tasarrufu yapan müşterilerimiz bulunmaktadır.

Emekyemez Tesisat Ustaları

Beyoğlu Emekyemez su tesisatçısı sıhhi tuvalet ve lavabolara bağlı temiz su tesisatında su kaçağı tespiti alanında test pompası ile çok küçük kılcal sızıntıları bularak onarım sıvılarını ekleyebiliriz. Ölçümleme yapılması ile sızma belirtileri hemen bulunurken, suyun akışı ile aynı hatta ilerleyen bu sıvıların betonu ıslatan su borusundaki delinme yerine geldiği anda o noktayı tıkaması ile işlemler devam etmektedir.

Emekyemez su tesisatçısı özel ve hemen kanal içine yerleşebilecek türde tıkanıklık açma sistemleri kullanırız. Klasik kullan-at ürünler asla değildir. Uzunca boyu ve cihaz tarafından sağlanan titreşim verme yeteneği sayesinde kıvrımlı yay tuvaletten, banyoya ve diğer atık sıhhi kanallarına kanal iç tabakalarındaki noktaları hızlıca hareket ettirir. Yoğun halde duran lağım suları atık oynaması, hareket etmesi nedeni ile hızlıca gidecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55