Beyoğlu Tepebaşı Su Tesisatçısı

Beyoğlu Tepebaşı su tesisatçısı olarak kombi petek bakımı , su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu ilçesine hizmet vermekteyiz.

Tepebaşı Tesisatçı Ustaları

Beyoğlu Tepebaşı tesisatçı tüm her türlü kanal çapları içinden farklı ve işe yarayan tıkanıklık açma yöntemler ile müdahale etmektedir. Bir kuaför işletmecisinin sıklıkla lavabosunun tıkanması normaldir. Restorandaki aşçının kullandığı lavabo tezgahı veya kasabın aynı şekilde bunlar normaldir. Tıkanan kanalların ise açılmasında pompa gibi materyallerin kullanılması son derece etkisiz elemandır. Biz ise o birikme yerlerinden net görüntüleri video formatında alarak el bilgisayarı ile açıcı başlıkların tam yerine gelmesini sağlıyoruz. Lavabo kanallarını su ile yıkayarak açılması gibi format ile ne kadar birikme olursa olsun ilk 15 dakika içinde net bilgileri elde edebiliriz.Beyoğlu Tepebaşı su tesisatçısı doğru döşenmeyen, hatalı döşenen kalorifer ve petek borularında ısınmama, soğuk kalma, odaları ısıtamama gibi şikayetlerin olabileceğini bilmektedir. Orijinal ve doğru şekilde petek temizliği yaparak bu sorunları giderebiliriz. Hatalı döşenen petek sistemleri tek tek bulunarak sizlere anlatılır. Bu çalışmanın sonucunda örneğin 140 metrekarelik bina varsa 100 metrekarelik sistem döşenmiş ise nasıl bu sorunu aşacağınız anlatır. Bazı binalarda ise bu şekilde sorun olmadığı halde peteklerde soğuk kalma problemi görülür. Bunun için bir havlupan girişine yerleştirilen iki dolaşım hortumu ile kimyasal içerikli sıvıların peteklere aktarılmasına önem veririz. İçinde ne kadar kirli madde varsa çözünmesi yapılır ve akabinde onların su aktarılarak dışarıya gönderilmesi sağlanır. Tuvalet kanalı içine derince hortumu yerleştirerek hiçbir kirlenme olmadan bunu yaparız. 7-8 kadar peteğin yepyeni gibi tüm kirlerden kurtulmuş hale getirilmesi birkaç saatte yapılabilir, etkisi iki sene kadar sürer, daha sıcak hale dönüşen peteklerin yanı sıra peteklerin kolay ısınması, %40 civarına yakın da yakıt tasarrufunun sizleri beklediğini ilave edelim.

Beyoğlu Tepebaşı su tesisatçısı özel su kaçağı tespiti cihaz kullanımı ile tüm eski tip çözümlerden daha iyi sonuçlar üretmektedir. Dairedeki yatak odasının duvarının ıslanması ve zeminde sürekli ıslak yerlerin kalması gibi bir sorunu inceleyelim. Yan tarafta banyo olabilir veya peteklere ilişkin sızıntılar olabilir. Petek borularında ise kimyasal ile kapatabiliriz ve sorunu anlamada termal cihazları kullanırız. Banyodaki istediğimiz temiz su borularında analizleri kırmadan yaparken, atık kanallarını kamera ile bakabilir ve sızma yerlerini de hemen bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55