beyoğlu küçük piyale tesisatçı

Beyoğlu Küçük Piyale tesisatçı olarak kırmadan tıkanıklık açma , makineli su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Pimaş tuvalet ve lavabo borusunu kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açabilecek cihazlar kullanırız. Yumruk büyüklüğü kadar atık kanalın içinde sıkışmış ise basit ilaçlar ile onu hareket ettirmeniz imkansıza yakındır. Kamera sistemi ile o alanları kırmadan kanal içinden keşfedilir ve yine aynı gider içine kıvrımlı yay takılır. Kıvrımlı yay ile tıkalı tuvalet , lavaboyu , banyoyu kırmadan açmak için cihaza titreşim verilir ve uygun tel veya aparat ile desteklenir. Bütünlük halini yitiren atıkların ilerlemesi ile hızlı bir şekilde tuvalet , banyo ve lavabo borusunu tıkayan atıklardan garantili ve hasarsız şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Küçük Piyale Su Kaçağı Tespiti

Küçük Piyale tesisatçı büyük oranda başarılı , garantili su kaçağı tespiti işlemleri ve onarımı sunmaktadır. Servis işlemi bitince müşterisini unutan bir firma değiliz ve size fatura sunarak oradaki tarihten itibaren problem olduğunda hemen bizi aramaktan çekinmeyiniz. Çünkü yaptığımız yerler bir yıl boyunca garantilidir ve ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Kameralı olarak yaptığımız su kaçağı bulma işlemi noktasal olarak yapılır. Yani tespit aşamasında hiçbir kırma dökme işlemine yer verilmez. Su boruları genellikle görünmeyen yerlerde olduğundan sadece onarım aşamasında az da olsa bir kırma işlemi söz konusu olabilir.

Beyoğlu Küçük Piyale tesisatçı peteklerin içerisinde birikmiş olan yabancı artıkları tazyikli basınç makineleri ve petek temizliği ilaçları ile temizlemektedir. Bu sayede peteklere hiçbir zarar verilmeden temizlik işlemi profesyonel olarak yapılır. Temizlik sonunda peteğin içerisine bırakmış olduğumuz koruyu kimyasallarda peteklerde yabancı madde oluşumunu belirli bir süre boyunca engeller.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55