Beyoğlu Fetihtepe Su Tesisatçısı

Beyoğlu Fetihtepe su tesisatçısı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme servis hizmeti alabilirsiniz. Çözüm tesisat Beyoğlu su tesisatçısı olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Beyoğlu Fetihtepe Tesisat

Beyoğlu Fetihtepe mahallesi tesisatçı kararlı adımlar ile arızalı ne kadar bölge varsa en ince detaylarına kadar araştırmaktadır. Analiz yeteneklerine güvendiğimiz çalışanlarımız ile bir duvardaki sıcak suyun oluk oluk akması gibi durumlarını sizlerle inceleyelim. Plastik borunun delinmesi veya bir sarsıntı, basıncın fazla olması, havanın artış göstermesi nedeniyle yerinden çıkması gibi suretlerle binalarınız bir hayli ıslanabilir. Araştırmak için sırf ısılara karşı aşırı hassas ölçümler yapabilen aygıtları kullanmaktayız. Beyoğlu Fetihtepe su tesisatçısı gece gündüz sınırsız olarak hizmet vermektedir ve bunu son teknoloji ışığında yapmaya özen gösteriyor. Üretilen cihazlar arasında bir metal (demir olabilir) borunun çürümeye başlaması, içindeki pas ve kirecin artma eğilimine geçmesi veyahut herhangi bir yerden ısıtıcıdan üretilen suyun duvarlara, zemine yayılması sonucunda ortaya çıkan ısı değişimlerini ölçebileceğimiz termal kameralar vardır. Sinyal gönderip, geri dönüşündeki verilerin ekrana ısı farklılıkları açısından renklerin yorumlanması şeklinde inceleme olarak da gösterilebilir. Nasıl 50’lik bir boru içinden akan su sıcaklığını ve geçtiği yerleri cihaz ile görebiliyorsak, o borudan sızanları da anında yerlerini tespit edebiliriz. Bu durumda karşımıza net sonuçlar çıkacağı için riskleri de minimize ederek hızlıca nerede delinme olacağını görebiliriz.

Beyoğlu Fetihtepe su tesisatçısı sizlere ilkel teknikler sunmak istemiyor ve gerçekten herkese tavsiye edebileceğimiz gider içlerindeki kaçaklar veya bataryaya gelen içi su dolu hatlardaki minimal ses çıkartan sızıntılar için detektör taraması, sızdırmazlık testleri ile mükemmeli sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55