beyoğlu sütlüce tesisatçı

Beyoğlu Sütlüce tesisatçı servisi olarak kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Koku yapan atık kanallarında tıkanıklık açma ve koku giderici kalıcı önlemler almaktayız. Bizim yaptığımız ilk önce örneğin tuvalet kanalında kırılan boru var mı ve yeri neresi gibi sorulara netlik içinde kameralı sistemimiz ile cevaplar bulmaktayız. Kırılan tuvalet borusunun yerini zarar vermeden bulma bu türde bir adım gerektirir ve sonrasında parça değişimi birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılır, kırılan veya parçalanan fayans, duvar gibi bölgeler tarafımızca onarılır. Bu sayede sorunsuz şekilde tuvalet kanalından gelen koku problemi önlenir. Diğer bir çalışma ise atık kanalı içindeki pislikleri bazı robot cihaz başlıkları ile ilerletme amacı ile girişimdir. Şu andaki teknoloji ile hernangi bir sıhhi kanal içindeki atığı parçalayabilir, su ile yıkayabilir, bazı nesneleri geri çekebilir ve problmi hızlıca yok edebiliriz.

Sütlüce Cihazlı Tesisat Ustası

Sütlüce tesisatçı kombi ısıtma sisteminde petek temizliği işlemleri bu cihaza veya havlupan girişine getireceğimiz aygıtın takılması ile yapılır. Kimyasallar bu radyatör katmanlarına aktarılır ve gerekirse iki plastik şişe dolusu kimyasal kullanarak tüm kirlerden arındırırız. Bu ürünlerin kullanımı iç kirlilik ve peteklerin sayılarına göre değişiyor olup, her ay veya her sene tekrar yaptırmanıza gerek olmayıp, iki sene verim alır ve doğal gaz harcama tutarlarını düşürmek için güzel bir tekniktir.

Beyoğlu Sütlüce tesisatçı güvenilir yöntemler ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Betondan sürekli gelen ve kesilmeyen su sesleri için ses dedektörleri ile bakmak lazım. Yalnızca ses faktörleri ile nokta konum bulunması mümkündür. Parmakla hatta kalem ucu ile gösterilecek kadar ileri düzey sistemlerdir. Şebeke borusunda kaçak yapan suların o tiz ses kuvveti artırılarak kulaklığa ve analiz bakımından cihaza yönlendirilir ve çok geçmeden biz onarılacak su borusunu hatasız buluruz. Sütlüce su tesisatçısı firmamızdan en profesyonel tesisat hizmetlerini alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55