beyoğlu cihazlı su tesisatçısı

Beyoğlu cihazlı su tesisatçısı servisimiz ile artık aradığınız hizmet kalitesini evinize daha hızlı şekilde sunabileceğiz. Peteklerin temizliği, tesisat değişim aşaması, montajı, hasarlı boruların tamiratı, sıcak ve soğuk su tesisatlarındaki aksaklıklar ve daha pek çok ünitede sizlere destek olmak istiyoruz.

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu cihazlı su tesisatçısı müşteri memnuniyeti ile artık pek kaliteli işlevselliği kalmamış olan tesisatlardaki sorunları yok etmek için yanınızdadır. Örneğin tesisatınızda su kaçağı sorunu varsa küf ve nemlerden dolayı boru içindeki daralmalar ve boruya neden olacak baskı bunlara sebep olmuş olabilir. Kaçak varsa zaten sızıntılar evinizdeki herhangi bir noktadan çıkış yapacaktır. Duvar boyalarınızın, alçıların, duvardaki süpürgeliklerin kirlenmesi, boyaların akması gibi istenmeyen oluşumlara artık “dur” diyebilirsiniz. Beyoğlu su tesisatçısı servisimiz sadece kaçak oluşumlarında değil tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında da sizlerin yanındadır. Gider içinin temizliği geleneksel değil, kanal açıcı cihazlarla yapılmakta olup atık maddeler atlanmadan itinalı olarak temizlenecektir. Ayrıca atıklardan dolayı maalesef tesisatta bazen kaçaklar olabiliyor ve tıpkı vücudumuzdaki kılcal damalarda olduğu gibi herhangi bir yöne doğru yayılmaya başlayabiliyor. Bunun önüne geçmek için yani teşhis aşamasında termal kamera kullanırız.

Beyoğlu cihazlı su tesisatçısı asla kaliteden ödün vermez ve boru taşkınları yada minimal sızıntıları bile termal kamera sıcaklık ve tesisat konum algılayıcısı ile hemen bulabilmekteyiz. 15-20 dakikada teşhis tamamlanabilirken, tesisat yenilenmesi de aynı günde tamamlanacaktır. Başka bir arzunuz?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55