Beyoğlu Evliya Çelebi Su Tesisatçısı

Beyoğlu Evliya Çelebi su tesisatçısı firması olarak kırmadan robot cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizleme ve tesisatçı servisi veriyoruz. Beyoğlu su tesisatçısı modern cihazları ile kırma dökme derdine son veriyor.

Evliya Çelebi Mahallesi Su Tesisatçısı

Beyoğlu Evliya çelebi tesisat tamircisi ile sifonları arızalarını gidermek çoğu zaman mümkündür. Su akışını sifon içinde engelleyen bazı maddeler vardır. Boru sifonlara su dikey gelir ve daha geniş bir çukurlu alana su çarpar ve oradan hafif yukarıya çıkarak gider hattı içinde kaybolur. Fakat sırf burada birikmelerin olması lavaboya çok yakın bir bölümde başlayan maddelerin artışı onun biraz kullanılamaz olmasını sağlayabilir. Beyoğlu Evliya Çelebi su tesisatçısı ekipleri küvetlere takılan yer süzgecinde de benzer bir sifon sistemi olduğunu anlatmak istiyor. Temizleme kapağını açarsınız ve sizi uğraştıracak su miktarı orada duruyordur. Belki banyo zemininde kalan çok sayıda kirli alanları, su tutarak bu gider içine gönderiyor olabilirsiniz. Peki, su gitmek bilmiyorsa ve biraz önceki anlattığımız lavabo içindeki giderde benzer olarak bu haldeyse “siz Çözüm Merkezi olarak ne yapıyorsunuz?” sorusunu bize yöneltmenizi istiyoruz. Aşağı yukarı aynı sıvı atık ağırlıklı kullanılan giderlerden söz ediyoruz. Onların içinde tuvaletlerdeki daha ağır vakaları görmemiz son derece zordur. Bu nedenle gider içine su sıkarak çalışma yapabiliriz. Yalnız bunu kapağı açıp hemen su gönderme şeklinde yapmıyoruz ve daha iyi tekniğe sahibiz.

Beyoğlu Evliya Çelebi su tesisatçısı uzmanları kamera ile küvet veya lavabo gideri olsun metrelerce kablolu cihaz kullanımı ile ilerleyebilir. Tuvalet kağıdı belki saç artıkları bile orayı tıkayabilirken basınçlı suya hiç birisi karşı koyamaz ve açılması hızlıca yapılacaktır. Sizlerde sırf temizlik yapılacak diye etrafın kirlenmesine göz yummak istemiyorsanız bizleri arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55