Beyoğlu Talimhane Su Tesisatçısı

Beyoğlu Talimhane su tesisatçısı firmamızda kırmadan  özel robot makinalı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi verilmektedir. Beyoğlu su tesisatçısı olarak aynı gün içinde özel cihazlarla su tesisatı problemlerini gidermekteyiz.

Beyoğlu Talimhane Tesisatçı

Beyoğlu Talimhane su tesisatçısı ile teras su kaçağı tespiti ve onarma işlemleri nedir kısaca anlatalım. İlgili temiz su hattının içinde devamlı su geçmektedir ve bizim yaptığımız o kanal içlerindeki delinen bölgelerdeki su seslerini detektör desteği ile dinlememizdir. Bu sayede delinen kısımları analiz edebiliyor ve farklı noktalara gitmiyoruz. Akabinde bir matkap ile fayansı kırarak hemen parça değişimini yapabiliriz.

Beyoğlu Talimhane su tesisatçı petek bakım ekiplerimiz ile her zaman anında çözümü sizlere sunmaktan ve petek temizliği fiyat performans açısından en iyi kriterleri yerine getirmeye çalışmaktayız. Kalorifer sistemini daha iyi ısıtmasını sağlamak için içinde ne kadar pislik varsa onların tahliye edilmesi şarttır. Bunu da yerine getirmek için güçlü sıvı dönüşüm oranlarına sahip dakikada onlarca litre petek içindeki tüm maddeleri tahliye edebilecek düzeyde işlemlerin yapılmasından geçmektedir. Biz mevcut havlupan girişlerini kullanarak bu döngüyü taşınabilir elektronik bir cihaz ile gerçekleştiriyoruz. Petekleri korozyon (metal erimesi) probleminden önlemek için bu kirli tabakaları gerçekten özellikle iki seneye bir defa olmak üzere bahsettiğimiz yöntem ile dışarıya almak her zaman sizin faydanıza olacaktır. Ayda 300 lira doğal gaz masrafınız varsa bunu düşürmek içinde peteklerin tam randıman ısınması gerekir. Doğal gaz yakıt harcamalarında önemli bir düşüş ve oda sıcaklıkları örneğin ortalama 23 derecede kalıyorsa bunu 27 derece gibi rakamlara çıkartmak için de bu çalışma çok güzel sonuçlar üretebilir.

Beyoğlu Talimhane su tesisatçısı %100 garantili su tesisatçısı firması olarak sizlere güven aşılamaya devam ediyor. Özel kameralı ekipmanlarımız ile kırılan ve sızdıran atık su borularını içten başlayarak bazı testler uygulayabilir ve doğruluk payını araştırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55