Beyoğlu Tarlabaşı Su Tesisatçısı

Beyoğlu tarlabaşı su tesisatçısı olarak kırmadna robot maina ve cihaz kullanarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma , petek temizliği servisi veriyoruz. Beyoğlu su tesisatçısı firmamızda profesyonel cihazlarla sudan sebeplere teknolojik çözümler sunar.

Beyoğlu Tarlabaşı Tesisatçı Telefon Numarası

Beyoğlu tarlabaşı tesisatçı çoğu atık kanallarında tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. Bahsettiğimiz çok zorlu ve oldukça gideri dolmuş kanallardan tutunda banyo gideri dahil hepsini garantili açıyoruz. Her gidere aynı teknik ile yaklaşmaktansa farklı oluşumlar içinde hareket ederiz. Örneğin, banyo kanallarını kırmadan temizlemek için basınçlı su sistemleri, tuvalet kanallarının açılması için ise atık delici robot cihaz ile sorunsuz plastik kanalları da koruyarak işlem yapıyoruz. Beyoğlu tarlabaşı su tesisatçısı kaloriferlerde yakıt tasarrufu için petek temizliği işlemlerini önermektedir. Her peteğin içerisinde ilk çalışmasından itibaren bazı kimyasallar sadece korunması yani metalin erinmesine dirençli olsun diye eklenir. Berrak kıvamda olan suyun rengi giderek koyulaşmaya başlar. Bu hemen olmaz yalnız 6-12 ay içerisinde biraz artış olacaktır ki hava tahliye bölmesinden rengine bakabilirsiniz. Biz havlupan girişlerini ve çıkış kısmını cihaz ile bağlantısını yaparak kimyasalları aktarmak sureti ile bu kirli suyu içerisindeki çeşitli tortu, çamurlu, kireçli, korozyonlu maddeleri alarak tahliye ediyoruz. Ortalama 4 petek için yaklaşık 1-2 saat kadar vakit harcanır ve etkisinin uzun zaman boyunca devam edeceğini, evinizin kirlenmeyeceğini hatta çoğu müşterilerimizin aylık doğal gaz faturasını düşürmek için bu işlemi yaptırdığını belirtelim.

Beyoğlu tarlabaşı su tesisatçısı tüm açık alanlarda veya kapalı binalarda su kaçağı tespiti yapmaktadır. Çok sayıda farklı sızıntı türü olduğu için farklı cihazlar kullanırız. Duvar içindeki ses titreşimlerini dinleyerek yerini piksel bakımından kırmadan bulabilecek ses detektörü, bina içindeki sıcak su borusu gerçekten sızdırıyor mu sorusuna net cevaplar için ise termal cihaz kullanırız. Farklı basınç testleri veya petekler için yine termal cihaz ile yerinin bulunması, kimyasallar ile onarılması veya soruna ilişkin matkap ile bulunan bölgede anında sonuç alınabilecek tüm çalışmalar için bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55