beyoğlu kalyoncu kulluğu su tesisatçısı

Beyoğlu kalyoncu kulluğu su tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanık açma ve petek temizliği için bizi arayınız. Beyoğlu su tesisatçısı  ile iletişime geçin tesisat problemlerinlerinden kalıcı olarak kurtulun.

Beyoğlu kalyoncu kulluğu tesisatçı tıkanmaları kamerayla tespit eden servis olup acil tıkanıklık açma ihtiyaçlarınız için 7/24 mesai başındadır. Arızalı giderinin bulunması kanal içlerinden kameralı ve dıştan detektör taraması ile olmaktadır. Kullandığımız pimaş açıcı robot bu sistemin içinden müdahalede herhangi zararı dokunmaz. Atıkları oynatma ve ilerletmede bazı yaylar kullanarak kanalı ortalama 30-60 dakikada temizleyebiliriz. Pimaş boruda eğimsizlik sorunları gibi yan etkilere yönelik vakaları da tespit ederek çözüm üretmek için bizden destek alabilirsiniz.

Beyoğlu kalyoncu kulluğu su tesisatçısı petekteki suyu değiştiren, yıkayan petek temizliği firmasıdır. Uzun süre petek suyu değiştirilmezse zararlı mıdır? Petekte yanık kokusu oluşumu, soğuma ve kireç, pas gibi maddelerin üretimi ısı düşüşüne sebep olur. Ekibimiz petek türü ne olursa olsun cihazı bağlayarak solüsyonla yıkama yapar ve sudaki maddeleri çeker. Daha iyi ısınma, yakıt giderlerinde tasarruf yapma gibi pek çok amacı bir arada alabilirsiniz. Peteğin kullanım ömrünü artırma gibi hedeflere de destek verilen bu çalışma birkaç saatte tamamlanır ve etkisi iki seneye yakın sürer.

Beyoğlu kalyoncu kulluğu su tesisatçısı makineyle su patlak yerini kırmadan bulan firmadır. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapan firmalar olarak özel dinleme aygıtları kullanırız. Örneğin, banyo tavanından devamlı su akıyor ise ilgili kata çıkıp hemen sesleri dinleriz. Detektör taraması dediğimiz bu cihaz ile kaçak yeri bulunabilir. Orada tadilat mutlaka olacaktır. Yalnız kullandığımız cihazlar ile bunu en minimum seviyeye indirmekte hatta bazı su sızıntılarını ilaçla onarım imkânları ile güzel sonuçlar elde edebilmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55