Beyoğlu Kulaksız Su Tesisatçısı

Beyoğlu Kulaksız su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Kulaksız Su Tesisatçı Telefonları

Beyoğlu Kulaksız su tesisatçısı su boru sistemini kırmadan su kaçağı tespiti yapmanın püf noktalarını ve nasıl yapılır gibi soru işaretlerini açıklamak ister. Çok fazla araştırma cihazımızın olduğu için bir iki tanesini anlatalım. Göz ile göremeyeceğiniz yerlerde şebeke boruları vardır ve kaçak esnasında mikro düzeyde ses çıkartır. Mikrofon sistemini yüzeylerde gezdirir ve yerlerini buluruz. İçinde sıcak su bulunan borularda sızdıran yeri anlamak için termal kameralar ile görüntü alırız ve bu cihaz duvardaki ıslaklıktan, borulardaki döşenme yerlerine ve sızdırma konumunu noktasal bulmaya kadar pek çok alanda doğru bilgiler üretmektedir. Beyoğlu Kulaksız su tesisatçısı radyatör sayısına göre fiyat tarifeleri olan petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Bizi arayın ve dairenizde kaç petek olduğunu söyleyin, ekiplerimiz sizlere hemen fiyatı söyleyebilir ve ayrıca arıza kaydı da oluşturmayı unutmayınız. Dairenizle sınırlı kalacak şekilde tüm peteklere cihaz kablolarından aktarılacak kimyasallar ile erişiyoruz. Kalorifer soğumasına neden olan kireç ve pas maddelerinin çözünmesini yerine getirerek tamamen tahliye olmasını sağlıyoruz. Defalarca test ederek eksik işçilik yapılmaması ve sistemin ısıtıldıktan sonraki durumlarını bile kontrol ediyoruz.

Beyoğlu Kulaksız su tesisatçısı tuvaletlerin, lavaboların, banyo giderlerinin sorunsuz çalışması için tıkanıklık açma işlemini önerir. Tek seferlik bir desteğimiz ile kanallardaki sıkışmaları yok edebiliriz. Su atık tesisatı kanalı içinde basınçlı sular ile bildiğiniz yıkama yaparken kameralar ile her zaman bakarız. Atladığımız ve sorunun devam ettiği durumlarda o problemleri de çözerek sorunsuz kullanmanızın önünü açabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55