Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu su kaçağı tespiti ekibimiz kameralı görüntüleme , akustik dinleme ve termal cihazla su kaçağı bulma servisi vermektedir. İş yerimiz İstanbul Beyoğlu semtinde kumbaracı yokuşunda yer almaktadır.

Beyoğlunun tüm mahallerine aynı gün içinde su kaçağı tespiti ve tamiri servis hizmetini veriyoruz. Sigortalı dairelere rapor yazıp ücret almalarını sağlıyoruz. Sadece su kaçağının yerini bulma değil tamir işlerinide garantili şekilde yapıyoruz. Sıhhi tesisat tamiri ve fayans tamir ustalarımız mevcuttur.

Beyoğlu Su Kaçağı Makineli Tesisatçılar

Beyoğlu su kaçağı tespiti yapmak günümüz ilerleyen teknolojisiyle bir hayli kolaylaşmıştır. Teknolojik gelişmelerin hızlanmasıyla beraber su kaçağı tespit aletleri de ortaya çıkmış ve artık fayanslar kırılıp dökülmeden su kaçağını tespit etmek basit bir hale gelmiştir. Su sesine duyarlı olan ve su sesini tespit ettiğinde cihazı kullanan kişiyi uyaran bu cihazın ismi akustik dinleme cihazıdır. Bu cihaz oldukça hızlı bir tespit yeteneğine sahiptir. Bu kesin tespitten sonra, sorun, bir tek fayans sökülerek ortadan kaldırılabilmektedir. Su sesine hassasiyet gösteren cihazların yanında birde suyun sıcaklığını tespit edebilen, termal su kaçağı tespit cihazları da bulunmaktadır.

Eğer işyeri veya evinizde su kaçağı varsa, kaçak olan mevcut su çok hızlı bir şekilde yayılım göstermekte, bu yüzdende suyun kaynağını bulmak hayli zorlaşmaktadır. Teknoloji çağında yaşadığımız şu dönemde eskimiş yöntemlerle tespit çalışmaları yapan kişi veya firmalarla çalışmamanızı öneririz. Çünkü bu eksi ve hala mevcut olan yöntemler eve büyük ölçüde zarar verebilmektedir. Çünkü tecrübeye dayanan bu eski yöntemlerle birlikte, su kaçağının kaynağı tespit edilene kadar evin çeşitli yerlerinde fayans kırıkları oluşacak, moloz yığıntılarıyla uğraşacaksınız. Ve bu eksi kırıp döken yöntemlerle beraber evinizin estetik görünümü de zarar görecektir. Beyoğlu su kaçağı tespiti işlemlerini günümüz teknolojisi ile yapan kişilerle daha sağlıklı ve verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Uzun yıllar kullanılan su boruları zamanla tahrip olarak eskir ve su borularında akıntı, sızıntı veya patlama sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlarda herhangi biri bile yapılara oldukça ciddi zararlar verebilmektedir. Bundan ötürü bu sorunlardan herhangi birinin oluşması şüphesi halinde ilgili profesyonel kişilere müdahale ettirmeliyiz. Beyoğlu su kaçağı tespiti nasıl yapılır anlattık ama birde bu su kaçağının belirtilerinin neler olduğuna göz atalım. Eğer kombide su buhar göstergesi sürekli bir düşme gösteriyorsa bu su kaçağının olabileceğini göstermektedir. Eve anormal bir biçimde fazla bir su faturası geliyorsa bu da su kaçağının habercisi olabilir. Duvarlarda kabarma, fayans boşluklarında sararmalar, evin içinde beklenmeyen haşereler ve alt komşudan gelen sızıntı şikâyetleri su kaçağını akıllara getiren belirtilerdendir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55