beyoğlu su tesisatçısı arıza tespit

Beyoğlu su tesisatçısı arıza tespit cihazları ile su kaçağı tespiti noktasal su kaçağı bulma kamera sistemleri ile yapılır 99 TL fiyatla bizi arayınız. Beyoğlu su tesisatçısı olarak dairelerde kaçak problemlerine çözüm üretmektedir.

Beyoğlu su tesisatında arıza tespiti yapan tesisatçı usta kameralı cihazla yapılıyor. Evinizde alt kata belirli belirsiz su akıntıları varsa boş yere kırıp dökme yapmadan bizi aramanız yeterlidir.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu su tesisatçısı arıza tespit cihazlı su kaçağı bulma yöntemleri sunan servistir. Tamir fiyatları pahalı mıdır? Küflenme, tavanda sararma, fayansta terleme ve daha sayısız belirtiler kaçak şüphesi oluşturabilir. Su kaçağı tesisatçı fiyatı, ücreti açısından modern cihazları kullanmamızdan dolayı kırma dökme çalışmalarımız eski yöntemlere nazaran daha az olmasını da kat edersek ücretlerimizin pahalı olmadığını söyleyebiliriz. Peki, tam olarak nasıl bir çalışma sunuyoruz.

Beyoğlu tesisatçı arıza tespiti cihazla suyun nereden geldiğini bulma işlemleri yapan tesisatçıdır. Göz ile görülemeyecek kadar az miktarda suyun sızıntı halinde aktığı sorunu düşünün. Su belli alanda toplanıyor fakat çok geç fark ediyorsunuz. Su kaçağı nasıl bulunuyor ? Test pompası herhangi bir daireye ait tesisata ölçüm yapılmasını sağlayan, sızıntı varsa basınç test sonuçlarında görüntüleyen cihazdır. Aklınıza gelebilecek pek çok tesisat, hatta gider borularında bile uygulanabilir. Kırılma, çatlama, damla şeklinde su sızıntıları dahil hepsini araştırabiliriz. Tesisat içerisine aktarılacak olan onarım sıvısı ile sızıntı alanına ulaşan ilaç o noktaları kapatabilir. Zaten ulaştıktan sonra suyun sızıntısının durduğunu ölçümleyecek ve tam olarak sorunun yok olduğundan emin olacağız.

Beyoğlu su tesisatçısı arıza tespit cihazla tesisat patlağı bulma servisidir. Su tesisatında patlak bulma işlemleri bazen kameralı su kaçağı tespiti ile yapılır ve duvar, fayansa tutulması sonucunda sızıntı yeri içinden sıcak su geçiyor ise görüntülenmesi ile bulunur. Şebeke hatları da dahil olmak üzere ses dedektörü kullanılarak su arıza tespiti anormal bir şekilde su sesinin cihazla bulunması sonucunda saptanabilir ve onarım da yerinin tam olarak görülmesinden sonra kısa zamanda tamamlanacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55