beyoğlu tıkalı pimaş açma

Beyoğlu tıkalı pimaş açma firması olarak tuvalet ve lavabo pimaşlarında meydana gelen tıkanmaları ve kaçakları pimaş tıkanması açma servisi ile açmaktayız. Beyoğlu ilçesi eski yerleşim yerlerinde bir tanesi olduğu için burada plastik pimaş borusu yerine demir boru kullanımı da oldukça fazladır. Bu tür eski yerleşim bölgelerinde demir borular sıkça karşımıza çıkar. Bu demir borular pimaşlar kadar kullanışlı olmadığından dolayı artık çürümeye , küflenmeye ve bir süre sonra patlamaya bile başlar. Bu yüzden plastik pimaş borularına geçmenizde  fayda vardır. Pimaş borularında da böyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür sorunların önüne geçmek için lavabo ve tuvalet giderlerine gereksiz yabancı cisimler atmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bu tür cisimler gideri tıkayıp gereksiz bir şekilde sizlere hasar ve maliyet açar. Kameralı pimaş açma işleminde hiçbir kırma dökme yapmayız.

Beyoğlu Pimaş Açma Servisleri

Beyoğlu tıkalı pimaş açma son teknoloji görüntüleme cihazları ile pimaş tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Görüntüleme cihazları sayesinde pimaşın içerisinde birikme noktası kolayca görünür. Bu noktayı görüntüledikten sonra kırmadan pimaş açma işlemini gerçekleştiririz. Elimizdeki cihazların teknolojik olması sayesinde bulunan bölgeyi kırmadan açabilmekteyiz. Tahmini açış süresi 30 – 60 dakikadır. Ama bu tıkanıklık bazen zor ve kolay yerlerde de olabilir. Bu yüzden bu sürelerde artış ve azalış görülebilir. Sizleri en az hasar ve maliyet kapsamında ilerlediğimiz için sektörde az fazla tercih edilen firmalardan bir tanesi konumundayız.

Beyoğlu tıkalı pimaş açma tuvalet ve lavabo giderlerini açtıktan sonra basınçlı su ile temizleyen firmadır. Gider açma işimiz tamamlandıktan sonra elimizde bulunan basınç makinesi ile tesisatın içerisine su püskürterek gider için temizlemekteyiz. Bu temizleme sonrasında gider içerisinde hiçbir şey kalmadığından emin oluruz. Çünkü tesisat içerisinde bir kalıntı kaldığı zaman tekrarda bir tıkanma gerçekleşme ihtimali çok yüksektir. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilir ve servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55