beyoğlu su kaçağı arıza tespiti

Beyoğlu su kaçağı arıza tespiti yapan firmamız görünmeyen su tesisat borularını kameralı cihazlarla noktasal tespit yaparak kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Gelişmiş kameralı sensörler ile boruların içinde sızıntı noktalarının bulunması işlemlerini yapmaktayız. Özellikle kameralı su kaçağı tespiti banyo atık borusunda plastik malzemeler kaçak yerlerini dikkatli araştırabilir ve kırmadan yalnıza gözlem işlemlerini yapmaktayız. Ardından ekibimiz malzeme yapısı , bina yüzeyleri gibi bazı durumlara göre noktasal yerlerini bularak o boruya ulaşacaktır. İstanbul’da indirimli su kaçağı bulan tesisatçı olarak su sızıntıları problemleri için binada kirlenme yapmadan teşhis ve sorunun düzeltilmesini yapmaktayız.

Beyoğlu Su Kaçağı Arıza Tespit Servisi

Beyoğlu su kaçağı arıza tespiti ile sıcak su sistemlerine ilişkin terleme ve su akmama şikayetlerinize de yardımcı olabiliyoruz. Duvar kısımlarını inceliyorsunuz ve hafif terleme yapıyor. Yani boncuk boncuk suları görüyorsanız ve genelde o şekilde durur ve birkaç tanesi yere düşer. Bu tip sorunlarda sıva altındaki borulara ilişkin belki izolasyonun eksik yapılması veya hiç yapılmaması olduğu gibi borular soğuk kısımlardan geçirilmiş ise sıcak hatların tekrar yoğunlaştığı bölgelerde de aynı şekilde terleme olabilir. Kısacası tesisatın geçtiği yerlerle alakalı bir durumdur. Fakat bazı zamanlar terleme değil de aynı şekilde su damlacıkları görürseniz bunun arkasında su kaçağı da olabilir ve araştırılması için sıcak hatlar için termal kameralı sistemler uygulamaktayız. Bazen ise sıcak sular hiç akmaz ve su ısıtıcısının bozuk olması veya alakalı sıcak hat vanasının kapalı olması bir ihtimaldir. Bazen bu boruların tıkalı olması su akışını engelleyebileceği aynı sıkıntı filtreler içinde geçerli olabilir. Buraya yazamadığımız daha çok sıkıntıya karşı hepsi bir arada çözüm için bizleri tercih ediniz.

Beyoğlu su kaçağı arıza tespiti su tesisat borusu içinde kimyasal sıvılar ile onarım uygulamaları yapma konusunda hizmet vermektedir. Basınçlı test pompaları gibi hizmetler su kaçağı bulan firmalar ekibimiz tarama yaparak, sızıntı belirtilerini görebilir ve açığı tam kapatabilir. Kanal temizleme ve kanal borusunda sızıntı teşhisi yapma gibi hizmetlerimiz de vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55