sütlüce tıkanıklık açma

Sütlüce tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet ve lavabo giderlerinde biriken atıkları tıkanıklık açma robotları ile açıp temizlemekteyiz. Makineli tıkanıklık açma lavabo su giderini robotla açan firmadır. Lavabo giderinin tıkanmasını sağlayan sebepler arasında yağlanma , kireçlenme ve çeşitli atıklar mevcuttur. Bu nesneler bir noktadan sonra suyun geçiş hızını düşürür ve lavaboda geri tepme oluşturur fakat lavaboyu gider açma makinesi ile temizlemek, tadilat işi çıkarmadan uygun fiyatlar ile bunu sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

Sütlüce Kırmadan Tıkanma Açma

Beyoğlu Sütlüce tıkanıklık açma gideri çalışmayan lavaboyu kırmadan açan usta ve robot cihaz ile müdahale etmektedir. Geri taşma yapan lavaboların içi oldukça dolu olabilir. Her gün tıraş olduktan, bulaşık yıkadıktan, temizlik yaptıktan sonra tıkanan lavabo için lavabo açan tesisatçı ekibimizdeki özel robot ile dikkatlice temizlik yapılmasına ne dersiniz?  Tıkanıklık açma mutfak banyo tuvalet lavabosu açmak için kameralı tuvalet açma cihazı kullanmaktadır. Kısa bir süre kanal içine bakılarak problemlerin anlaşılması önemlidir. Mutfak lavabosunu tıkayan yemek artıkları ve donmuş yağlar ise banyo tuvalet lavabosunu tıkayan tıraş, saç olabilir. Farklı yabancı cisimlerinde kanala yerleşmesi ile onları geri çıkartmak için robot sistemin ek parçalarını kullanırız. Bazı cisimleri kanaldan geri alabiliriz ve temizlik işlemlerinde de özel helezon yay sistemlerini pimaş kanalı içinden uygulayarak hiçbir şekilde kırmadan lavabo tıkanması açma işlemlerini sunmaktayız. Birkaç tane yay sistemimiz vardır ve tesisatın ne olduğu, gider çapı ve içerisindeki atıklara yönelik seçimlerde bulunuruz. Aşırı yağlanan lavabo giderini basınçlı su makinesi ile kırmadan yıkayarak açma işlemleri dahil yaya güç verilmesi ile atıkların yavaşça yapıştığı yerden daha uzaklara gitmesi sağlanabilir.

Sütlüce tıkanıklık açma garantili bir şekilde açılan tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır. İşimiz yalnızca tuvalet değildir. Balkon, banyo, yağmur gider tıkanıklığı açma, lavabo, kanalizasyonda tıkanma gibi sayısız durumlarda bize ulaşın ve garantili sonuçları mutlaka alın. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve en uygun zamanınıza göre servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55